Skip to main content

آموزشگاه موسیقی برومند

آیا به دنبال بهترین آموزشگاه موسیقی در ستارخان تهران هستید؟ آموزشگاه موسیقی با استفاده از خدمات مربیان مجرب و متخصص موسیقی، در زمینه ارائه خدمات آموزشی به علاقه مندان و هنرجویان فعالیت می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه زمان بندی کلاس های موسیقی و حضور اساتید مجموعه، با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید.


آموزش موسیقی در ستارخان تهران


آموزش موسیقی در ستارخان تهران ، مهمترین خدمات ارائه شده در آموزشگاه موسیقی است که با استفاده از روش های مختلف آموزشی، به علاقه مندان و هنرجویان عرضه می شود. هنرجویان با توجه به علاقه مندی به یک ساز مشخص و جلسات مشاوره با استادان موسیقی در آموزشگاه، ساز خود را انتخاب کرده و در جلسات آموزشی شرکت می کند. آموزش موسیقی در ستارخان تهران، با حضور کادر مجرب و حرفه ای از مربیان موسیقی برگزار می شود که شامل آموزش سازهای ایرانی و جهانی می شود. در صورتی که شما نیز به یکی از انواع سازها علاقه مند هستید، می توانید به مرکز آموزش موسیقی در ستارخان تهران مراجعه نمایید و از خدمات آموزشی این مجموعه بهره مند شوید.


آموزشگاه موسیقی در ستارخان تهران


آموزشگاه موسیقی در ستارخان تهران ، با حضور مربیان و متخصصان موسیقی، از بهترین روش های آموزشی موسیقی استفاده می کند. در این آموزشگاه، انواع سازهای پیانو، سازدهنی، سنتور، تنبک، دف، تار، سه تار، ساکسیفون، گیتار، ویولن و سازهای دیگر طبق متد روز دنیا آموزش داده می شود. خدماتی همچون موسیقی کودکان، آموزش سازهای جهانی، آموزش سازهای ایرانی، برگزاری کنسرت ها و کلاس های آموزشی موسیقی در آموزشگاه موسیقی در ستارخان تهران به هنرجویان علاقه مند عرضه می گردد. آموزش های موسیقی به صورت گروهی، انفرادی، خصوصی و مخصوص کودکان صورت می گیرد. جهت مراجعه به آموزشگاه موسیقی در ستارخان تهران، با شماره تلفن های قید شده در آگهی تماس بگیرید.


آموزش سه تار در ستارخان تهران


آموزش سه تار در ستارخان تهران ، شامل دوره های تخصصی در سطوح مبتدی تا پیشرفته است که با حضور اساتید متخصص سه تار برگزار می گردد. سه تار یکی از سازهای ایرانی و زهی می باشد که به شکل های مختلفی در سرتاسر جهان وجود دارد. دوره های آموزش سه تار برای سنین مختلف وجود دارد که به دلیل آسان بودن در فرآیند یادگیری ساز سه تار، یکی از کلاس های پر انگیزه محسوب می شود. هنرجویان با شرکت در جلسات آموزش سه تار در ستارخان تهران، طبق نظر استاد مربوطه، مراحل خرید سه تار را دنبال کرده و نوازندگی با ساز سه تار را می آموزد. در صورتی که قصد حضور در کلاس های آموزش سه تار در ستارخان تهران را دارید، با شماره تلفن های آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.


آموزش گیتار در ستارخان تهران


آموزش گیتار در ستارخان تهران ، شامل دوره های آموزش گیتار از مقدماتی تا پیشرفته است که در سبک های مختلف گیتار پاپ، گیتار کلاسیک، گیتار فلامنگو و گیتار الکتریک تدریس می شود. دوره هایی که در آموزشگاه به هنرجویان ارائه می شود، شامل دوره های عمومی، پیشرفته و تخصصی می باشد. آموزش گیتار در ستارخان تهران نیاز به یادگیری به صورت دقیق و اصولی دارد که با برنامه ریزی مدون می توان فرآیند آموزش را سرعت بخشید. از نکات و موارد مهمی که در آموزش پایه ای گیتار مطرح می شود، شامل آموزش تئوری موسیقی، آموزش صحیح ریتم، قواعد اولیه نوازندگی به طور صحیح، آموزش تکنیک های خاص هر سبک و اصول نوازندگی در گروه است که زیر نظر استاد متخصص گیتار ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کلاس های آموزشی گیتار با شماره تلفن های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


آموزش پیانو در ستارخان تهران


آموزش پیانو در ستارخان تهران ، یکی از کلاس های آموزشگاه موسیقی در ستارخان است که به علاقه مندان پیانو ارائه می شود. از مزایای ساز پیانو، می توان به گستره صدایی، قابلیت اجرای آکوردها، سهولت اجرای نت ها، قابلیت خلاقیت در موسیقی، لطافت صدا، گوشنوازی و استایل آسان نوازندگی اشاره نمود. انواع پیانوهای رویال، آکوستیک و دیجیتال با توجه به ویژگی هایی که دارند، علاقه مندان مخصوص به خود را جذب می کنند. آموزش پیانو در ستارخان تهران دارای سطوح مختلفی می باشد. در اولین سطح آموزش پیانو، اصول نت خوانی، اصول نواختن، استایل درست نوازندگی، مکان صحیح نت ها، طریقه صحیح انگشت گذاری و استایل صحیح بدن به هنرجویان آموزانده می شود. سطوح بعدی نیز زیر نظر آموزگار مجرب طی می شود. جهت شرکت در جلسات آموزش پیانو در ستارخان تهران، تماس حاصل فرمایید.


آموزش سنتور در ستارخان تهران


آموزش سنتور در ستارخان تهران ، از سطوح مقدماتی تا پیشرفته در گروه های کودکان و بزرگسالان به صورت منظم و مدون ارائه می شود. سنتور سازی ایرانی از دسته سازهای زهی کوبشی است که امروزه علاقه مندان زیادی را به خود جلب کرده است. مرحله مقدماتی آموزش سنتور در ستارخان تهران، شامل آموزش اصول و مبانی موسیقی، آموزش نت خوانی، آموزش نوازندگی اصولی و صحیح، آموزش اصول موسیقی ایرانی، قطعه نوازی و نواختن روان و پیوسته می باشد. هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس های پیشرفته آموزش سنتور را دارند، در زمینه مبانی موسیقی ایرانی، شناخت دستگاه، نواختن با تسلط، بداهه نوازی، دو نوازی و نوازندگی در گروه، از لحاظ تئوری و عملی اطلاعات جامعی کسب خواهند نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر از کلاس های آموزش سنتور در ستارخان تهران، با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.


آموزش موسیقی کودک در ستارخان تهران


آموزش موسیقی کودک در ستارخان تهران ، یکی از خدمات و فعالیت های آموزشگاه موسیقی است که با هدف آموزش سازهای مختلف در جلسات گروهی و اختصاصی برگزار می شود. کودکان در کلاس آموزش موسیقی می آموزند که با سایر اعضای گروه موسیقی هماهنگ باشند. قدرت تشخیص ناهمگونی در موسیقی، کار گروهی، هماهنگی، شناخت تفاوت ها، امکان پذیر بودن خلق اثر و حضور در کنسرت ها و اجراها از مزایای حضور کودکان در جلسات آموزش موسیقی به شمار می آید. آموزش موسیقی کودک در ستارخان تهران دارای دوره های مختلفی است که با توجه به سن کودکان تقسیم بندی می گردد. در صورتی که قصد کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آموزش موسیقی کودک در ستارخان تهران را دارید، با شماره تلفن های درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایید.


آموزشگاه موسیقی کودک در ستارخان تهران


آموزشگاه موسیقی کودک در ستارخان تهران ، دوره های گروهی و خصوصی را برای یادگیری موسیقی کودکان برگزار می کند. در دوره های گروهی کودکان، فعالیت هایی همچون یادگیری مکانیزم تولید صدا، آموزش ریتم، آموزش های اولیه موسیقی، مفاهیم اساسی موسیقی، نوازندگی ساز بلز، گروه نوازی، فلوت، دوره آشنایی با سازها، شناخت تفاوت های هر ساز و موارد دیگر به کودکان آموزش داده می شود. در صورتی که کودکان به دلایل مختلف، قادر به شرکت در کلاس های گروهی نباشند، آموزشگاه موسیقی کودک در ستارخان تهران با برگزاری کلاس های خصوصی، در راستای آموزش تخصصی به کودکان فعالیت می کند. جهت تماس با آموزشگاه موسیقی کودک در ستارخان تهران، تماس بگیرید.

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

تهران
نشانی
ستارخان، روبروی آتش‌نشانی، میدان صحرایی، خیابان دستبند، پلاک 22

موقعیت