آموزشگاه موسیقی ویانا

صداهای زیادی در اطراف ما قرار دارد. از صدای پرنده ها گرفته تا صدای بوق اتومبیل هایی که در ترافیک هستند. اما گاهی اوقات صداها به منظور ابراز عقاید و احساسات به روش های هدفمند جمع می شوند، که به این صداهای سازمان یافته موسیقی می گویند.

آموزشگاه موسیقی در شهرری

آموزشگاه موسیقی در شهرری ، موسیقی مجموعه ای از صدا یا اصوات هماهنگ است. تقریبا در هر فرهنگ انسانی سنت ساخت موسیقی وجود دارد. نمونه هایی از سازهای اولیه مانند فلوت ها و طبل ها هزاران سال قبل برمی گردد. در تعریفی همه جانبه تر، آموزشگاه موسیقی در شهرری به آموزش موسیقی با آهنگسازی روان و هارمونی و ریتمی می پردازد.

آموزشگاه موسیقی حرفه ای در شهرری

آموزشگاه موسیقی حرفه ای در شهر ری ، یک مؤسسه آموزشی است که در زمینه مطالعه، آموزش و تحقیقات موسیقی تخصص دارد. این آموزش ها شامل: اجرای سازهای موسیقی، آهنگ سازی، نواختن و .. می باشد. در آموزشگاه موسیقی حرفه ای در شهرری با حضور اساتید حرفه ای موسیقی، هنرجویان مهارت در دست گرفتن انواع سازها، نحوه نشستن و نفس کشیدن، شناخت قطعات ساز و ... را می آموزند. برگزاری کلاس ها در این مجموعه هم به صورت گروهی و هم فردی اجرا می شود.

بهترین آموزشگاه موسیقی در شهرری

بهترین آموزشگاه موسیقی در شهرری ، اگر قصد یادگیری انواع سازهای موسیقی را دارید، می توانید با مراجعه به آموزشگاه موسیقی ویانا در کلاس های تخصصی این مجموعه شرکت کنید. این موسسه به شما این امکان را می دهد تا مهارت خود را در زمینه انواع موسیقی بشناسید و حرفه شوید. انواع سازهای موسیقی عبارتند از: سازهای بادی، برنجی، کوبه ای، رشته ای و الکترونیکی.

حرفه ای ترین آموزشگاه موسیقی شهرری

ساز برنجی مانند: شیپور، ترومبون، ترومپت و ... می باشد. سازهای شاستی دار باردی مانند: ارگ، پیانو و .. سازهایی هستند که شستی در آن ها تعبیه شده و دمیدن هوا در این سازها از طریق لوله های به کار رفته می باشد. درحرفه ای ترین آموزشگاه موسیقی در شهرری آموزش کلیه سازها زیر نظر فارغ التحصیلان موسیقی و اساتید مجرب پیانو، ویلن، سنتور، تنبک، دف و کلیه سازهای ایرانی و فرنگی انجام می شود.

آموزش پیانو در شهرری

آموزش پیانو در شهرری ، پیانو نوعی ساز موسیقی آکوستیک و رشته ای است که هنگام برخورد توسط چکش های احساس شده از صفحه کلید، صدا تولید می شود. پیانو کامل ترین ساز و مادر همه ساز ها است. ساز پیانو توانایی آن را دارد که طیف گسترده ای از صداها را بوجود آورد. پیانوی استاندارد دارای 88 کلید است که با فشار دادن انگشتان هر دو دست، پیانو پخش می شود. آموزش پیانو در شهرری در طول جلسات مختلف به صورت کاملا تضمینی آماده پذیرش هنرجویان عزیز می باشد.

آموزش گیتار در شهرری

آموزش گیتار در شهرری ، بسیار آسانتر از سایر ساز ها است. گیتار جزء سازهای زهی می باشد که به دو دسته الکتریک و آگوستیک تقسیم می شود. تفاوت این دو نوع گیتار در جنس سیم های آن می باشد. سیم گیتارهای آگوستیک از جنس فلزی بوده و درمقابل جنس سیم گیتار های کلاسیک نایلونی است. گیتار ها در شکل عادی دارای 6سیم و گیتار بیس 4سیم دارد. ارائه متد جدید یادگیری و نواختن گیتار، در کلاس های مبتدی و پیشرفته آموزش گیتار در شهرری از امتیازات این موسسه نسبت به سایر موسسسات می باشد.

آموزش موسیقی ارف در شهرری

آموزش موسیقی ارف در شهرری ، یکی از موثرترین روش های یادگیری موسیقی کودکان است. آموزش موسیقی ارف در کودکان به عنوان پایه اولیه جهت یادگیری موسیقی در پایه های بالاتر می باشد. آموزش موسیقی ارف در شهرری با ایجاد فضایی شاد و کودکانه با هدف برانگیختن علاقه کودکان، در فضایی متفاوت از فضای آموزشی بزرگسالان انجام می شود. آموزش موسیقی ارف در شهرری برگزار کننده دوره های مخصوص کودکان توسط اساتید حرفه ای در زمینه موسیقی کودک است.

آموزش کاخن شهرری

آموزش کاخن شهرری ، کاخن از انواع ساز کوبه ای است که نوازنده روی آن می نشیند و با ضربات دست بر روی آن شروع به نواختن می کند. کاخن در زبان اسپانیا یعنی جعبه و این نوع ساز نسبت به سایز های دیگر قدمت کمتری دارد. آموزش کاخن در شهرری معمولا در سبک های جاز مورد استفاده قرار می گیرد. کاخن یک ساز چوبی است که در شکل ها و طرح های مختلف در بازار عرضه می شود.

آموزش سنتور در شهرری

آموزش سنتور در شهرری ، این موسسه در زمینه خرید، تعمیر و کوک انواع سازها خدماتی در قالب مشاوره ارائه می دهد. همچنین برگزاری کلاس های آموزشی اهنگ سازی، دی جی ، آهنگ سازی، نورپردازی و ... از دیگر خدمات این مجموعه می باشد. ساز سنتور از سازهای اصیل و قدیمی ایرانی است که طرفداران خاص خود را دارد. سنتور از دسته ساز های زهی است که به شکل ذوزنقه می باشد. آموزش سنتور در شهر ری به وسیله دوچوب به نام مضراب و زخمه است که ساز نواخته می شود. قبل از تهیه ساز سنتور پیشنهاد می کنیم از مشاوران مرکز آموزشی ویانا راهنمایی بگیرید.

آموزش ویولن در شهرری

آموزش ویولن در شهرری ، ویولن کوچکترین خانواده از دسته ساز های زهی است. ویولن ها سازهای مهمی در انواع مختلفی از ژانر موسیقی هستند. ویولن ها به دلیل محبوبیت زیاد میان افراد گسترش زیادی داشته و مشهورترین ساز جهان است. آموزش ویولن در شهرری در انواع سبک ها از سریع و خشمگین گرفته تا کند و آهسته انجام می گیرد. در ساخت ویولن چهار رشته به کار رفته که به وسیله کمان نواخته می شود. در آموزش ویولن در شهرری نحوه در دست گرفتن ویولن را یاد می گیرید، به این شکل که نزدیک شانه و چانه قرار می گیرد.

آموزش تار در شهرری

آموزش تار در شهرری ، اگر قصد دارید از ساز تار شروع کنید، ما به شما پیشنهاد می دهیم، هرچه زودتر جهت ثبت نام در آموزشگاه ویانا اقدام نمایید. جهت ثبت نام و شرکت در کلاس های آموزش تار در شهر ری می توانید از طریق شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

سازهایی که در این آموزشگاه تدریس میشود :

 • گیتار
 • دف
 • تنبک
 • ویالون
 •  پیانو
 •  ارف
 • سنتور
 •  تار
 • سه تار
 • کاخن
 • آموزش کلیه سازها زیر نظر فارغ التحصیلان موسیقی و اساتید مجرب
 • پیانو،ویولن،گیتار،سنتور،تار،سه تار،تنبک،دف،کیبورد و کلیه سازهای ایرانی و فرنگی
 • دوره مخصوص کودکان (ارف)
 • ارایه کلیه خدمات ساز شامل مشاوره،خرید،تعمیر،کوک و...
 • برگزاری کارگاه های آموزشی آهنگ سازی،تنظیم،DJ،نورپردازی و...
 • برگزاری کلاس‌های تئوری،شناخت موسیقی و هارمونی
افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

شهر ری
نشانی
میدان شهر ری،جاده قم،خیابان شهید غیبی،ابتدای خیابان صمدی،نبش کوچه مقدم،پلاک ۵۶،طبقه اول

موقعیت

درباره ما

 • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما