ورکشاپ آموزشی میکروپیگمنتیشن

موقعیت آگهی

تهران, تهران
پاسداران
مختصات جغرافیایی: (35.6457329, 51.4641678)
موقعیت نمایش داده برروی نقشه ممکن است کاملا دقیق نباشد

اطلاعات تماس
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۳۹۸-۰۶-۰۴ ۱۲:۲۶:۴۹

ویژگی ها

تگ ورکشاپ آموزشی میکروپیگمنتیشن ، ورکشاپ آموزشی میکروپیگمنتیشن ابرو در پاسداران ، آموزش مبتدی تاتو ابرو در پاسداران ، آموزش حرفه ای تاتو ابرو در پاسداران
تلفن همراه ---
اینستاگرام #
ساعت کاری #
تلگرام #
واتس آپ #
تماس با آگهی دهنده تماس با آگهی دهنده 02191012068

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 257
تعداد بازدید: 1800
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۵-۰۴-۰۹ ۱۲:۲۴:۰۰
در مجموعه ها: آرایشی

توضیحات آگهی

ورکشاپ آموزشی میکروپیگمنتیشن ، آموزش حرفه ای میکروپیگمنتیشن و میکرو بلیدینگ در پاسداران ، در روش میکروپیگمنتیشن و میکرو بلیدینگ رنگدانه ها در عمق پوست نفوذ کرده و جدیدترین روش برای هاشور ابرو محسوب می شود ، آموزش میکروپیگمنتیشن و میکرو بلیدینگ نیاز به تخصص خاص نیاز دارد .


در پاسداران میکروپیگمنتیشن و میکرو بلیدینگ را به صورت حرفه ای آموزش ببینید .

ورکشاپ آموزشی میکروپیگمنتیشن ابرو در پاسداران :

ورکشاپ آموزشی میکروپیگمنتیشن ابرو ، آموزش میکروپیگمنتیشن زیر مجموعه رشته آرایش دائم بوده .ه در این روش با استفاده از قلم میکرو و رنگدانه ها در لایه دوم وارد می کند میکروپیگمنتیشن را توسط حرفه ای ترین اساتید در پاسداان آموزش ببینید . از میکروپیگمنتیشن قسمت های مختلف بد ناز جمله لب چشم و ... انجام می شود از همین رو آموزش میکروپیگمنتیشن همیشه جزو پردرخواست ترین رشته ها دسته بندی می شود و به دلیل مرتبط بودن این رشته با سلامت افراد لازم به ذکر است که هنرجو باید مدرک معتبر خود را از سازمان فنی حرفه ای دریافت نماید .

آموزش مبتدی تاتو ابرو در پاسداران : 

آموزش مبتدی تاتو ابرو در پاسداران ، دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن شامل دو مرحله تئوری و عملی می شود 

مرحله تئوری آموزش میکروپیگمنتیشن شامل بهداشت فردی ، آشنایی با آناتومی صورت ، شناخت انواع آلودگی و بیماری در رابطه به انجام میکروپیگمنتیشن ، آشنایی با نحوه حرکت دست ، آشنایی با رنگ پوست و ابزارهای مورد استفاده برای انجام میکروپیگمنتیشن ، و آشنایی با نکان و توصیه هایی که بعد از انجام میکروپیگمنتیشن باید رعایت شود . 

در مرحله عملی آموزش :

در مرحله عملی آموزش ، مربی ، با استفاده از مداد آرایشی ، شکل اولیه ابرو را ، ترسیم می کند. پس از تایید ، رنگ مورد نظر برای رنگدانه ها انتخاب می کند . برای از بین بردن هرگونه درد و احساس ناخوشایند ، از ژل بی حس کننده در محل انجام میکروپیگمنتیشن استفاده می کند . تقریبا بین 15 الی 20 دقیقه طول می کشد تا ژل اثر کند تا مربی کار خود را آغاز می کند . 1- ترسیم نمای اولیه با مداد آرایشی 2- تایید فرد 3- زدن ژل بی حسی 4- انجام میکروپیگمنتیشن 5- توضیحات در خصوص بایدها و نبایدهای بعد از میکروپیگمنتیشن

آشنایی با میکروپیگمنتیشن :

آشنایی با میکروپیگمنتیشن ، یک تتو ایمن می باشد . آموزش میکروپیگمنتیشن نیاز به تخصص خاص نیاز دارد و با استفاده از قلم دوار و دستگاه های دیجیتال انجام می گیرد و برای ایجاد یک هاشور طبیعی از سوزن های میکرو و نانو استفاده می شود 

آموزش حرفه ای تاتو ابرو در پاسداران : 

آموزش حرفه ای تتو ابرو در پاسداران ، آرایش دائم باعث افزایش چشمگیر خطوط طبیعی لب ها ، چشم ها می شود که هر بار ارائه می شود. این روش یکی از اشکال تکنیک های مدرن میکروپیگمنتیشن در دسترس است که باعث می شود مشتریانی که به دنبال نتایج چشمگیر و طولانی مدت هستند و کاهش زمان درمان ، دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن خود را در کنار ما با مجرب ترین اساتید بگذرانید .

آموزش هاشور ابرو در پاسداران : 

آموزش هاشور ابرو در پاسداران ، سیستم میکرو رنگدانه 3 سوزنی منحصر به فرد این دستگاه به گونه ای خاص طراحی شده است که سه سوزن بطور همزمان و مستقل از یکدیگر کار می کنند. برخلاف سایر تکنیک های نفوذ سوزن ، ODED when وقتی سوزن به طور خودکار از پوست خارج می شود ، فشار سوزن کمی یا بدون فشار وجود دارد. این همچنین بدان معنی است که رنگدانه به طور مساوی در زیر سطح پوست پراکنده شده و منجر به کاهش قرمزی ، تحریک ، تورم پوست  و زمان درمان به طور قابل توجهی کوتاه تر از سایر روش ها می شود.

آموزش حرفه ای و تخصصی تاتو ابرو در پاسداران : 

آموزش حرفه ای و تخصصی تاتو ابرو در پاسداران ، با بالاترین کیفیت آموزش دستی ، آموزش صحیح و کامل به منظور موفقیت شما ارائه می دهد . پس از اتمام این دوره ، می توانید بلافاصله حرفه جدید خود را در زمینه ابرو شروع کنید. هنر آرایش دائمی یکی از نخبه ترین و پردرآمدترین زمینه های دنیای زیبایی است. جای تعجب نیست که آرایش دائمی در چنین تقاضای زیادی قرار دارد . برای آموزش حرفه ای و تخصصی میکروپیگمنتیشن با ما تماس بگیرید.

چه افرادی باید میکروپیگمنتیشن انجام دهند 

کسانی که ابروهای کوتاه دارند و تمایل دارند که ابروهایشان کشیده تر باشد 

افرادی که ابروهای نازک و کم پشت دارند

افرادی که دارای ابروهای کم پشت هستند

کسانی که خواهان این هستند که مدل ابروهای خودرا تغییر دهند

افرادی که  نمی توانند میکروپیگمنتیشن ابرو انجام دهند

افرادی که فشار خون دارند

افرادی که اعتیاد به مصرف مواد مخدر دارند

افراد دارای ناراحتی های عصبی

افرادی که بیماری دیابت دارند

زنان باردار

قیمت آموزش میکروپیگمنتیشن : 

قیمت آموزش میکروپیگمنتیشن توسط برجسته ترین اساتید پاسداران ، از مواردی که در تعیین هزینه آموزش میکروپیگمنتیشن تاثیر گزار است میتوان به نوع سیستم آموزشی اشاره کرد و همچنین هاشور کارانی که به طور حرفه ای کار خود را انجام می دهند بدیهی است که قیمت متفاوت تری خواهند داشت . دوره های آموزشی ما به گونه ای است که می توانید وارد بازار کار شوید ، اگر به دنبال یادگیری حرفه ای میکروپیگمنتیشن هستید با صرف هزینه مناسب و مقرون به صرفه در ورکشاپ آموزشی میکروپیگمنتیشن ابرو تماس بگیرید

هزینه آموزش میکروپیگمنتیشن با مدرک در پاسداران  :

هزینه آموزش میکروپیگمنتیشن با مدرک در پاسداران  ، برای گرفتن مدرک از سازمان فنی حرفه ای باید در آموزشگاه هایی دوره خود را گذرانده باشید که مجوز داشته باشند و باتوجه به آیتم های آرایشگرها قیمت ها در این زمینه متفاوت است شما با مراجعه به آموزشگاه میکروپیگمنتیشن در پاسداران با نازلترین قیمت به یک هاشور کار حرفه ای تبدیل شوید . 

آموزشگاه میکروپیگمنتیشن دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور در این زمینه هنرجو می پذیرد

علاقه مندان می توانند با مراجعه به آموزشگاه و مشاوره با مربی پس از گدراندن دوره های مربوطه مدرک بین المللی از سازمان فنی حرفه ای را اخد نمایند 

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما